Konkurs plastyczny - Publiczne Gimnazjum w Rzezawie

XIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2017 „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni” w etapie powiatowym dnia 09.06.2017 w Starostwie Powiatowym w Bochni zostały wręczone dyplomy i nagrody dla uczestników konkursu plastycznego„25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”
w etapie powiatowym.

Głównym zadaniem konkursu było przedstawienie profesjonalnej formacji jaką jest Państwowa Straż Pożarna oraz promowanie wiedzy o szeroko rozumianym bezpieczeństwie, a także ukazanie strażaków-ratowników
 w szerokim spektrum działań ratowniczo-gaśniczych.
1. Gabriela Szafrańska (Publiczne Gimnazjum w Rzezawie)
2. Natalia Marciszewska (Publiczne Gimnazjum w Rzezawie)
4. Julia Jędrczak (Publiczne Gimnazjum w Rzezawie)
5. Roksana Wąs (Publiczne Gimnazjum w Rzezawie)